فال روزانه 22، 09، 1398

به گزارش وبلاگ درگهان، فال روزانه آدینه 98/09/22

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

تولدتان مبارک، سالی سرشار از ماجراجویی و هیجان در انتظار شما است و در این سال موقعیتی فراهم می گردد تا تمام راه هایی که نرفته اید و فرصت هایی که امتحان نکرده اید را تجربه کنید. انجام این کارها به راحتی نخواهد بود و در سالی که پیش رو دارید با دشواری هایی نیز روبرو خواهید شد اما این دشواری ها مانع شما نخواهد شد و را ه تان را با پشتکار و کوشش باز خواهید کرد. تغییرات در زندگی شما از آذر ماه سال جاری آغاز می گردد و گستردگی برخی از این تغییرات به اندازه ای است که نباید از انجام آنها متعجب شوید. در اسفند ماه رؤیاهای بی ثمری در ذهن شما شکل خواهد گرفت، رویاپردازی را کنار بگذارید و با واقعیت زندگی روبرو شوید. در ماه فروردین سال آینده زندگی شما به مسیری خواهد رفت که جسارت بیشتر شما را طلب می نماید. سعی کنید با جسارت و مردم داری، توجه دیگران را جلب کنید و از هدایت های و یاری اطرافیان یاری بگیرید. اگر تاکنون عاشق نشده اید، شهریور ماه سال آینده عشقی سوزان در نهان خانه دل شما زبانه خواهد کشید. فرازوفرودهای مختلفی را در سالی که در پیش رو هست تجربه خواهید کرد اما به لطف توان و روحیه پرانگیزه ای که دارید، این فرازوفرودها را پشت سر خواهید گذاشت.

فال روزانه 22، 09، 1398

روز خوبی انتظار شما را می کشد، به شرط اینکه تمرکز خود را از دست ندهید و کارها را با حضور فکر بیشتری دنبال کنید. امروز با فرد مهم و سرشناسی دیدار خواهید کرد، بیش ازحد تحت تأثیر شخصیت این فرد قرار نگیرید و اعتماد به نفس خود را از دست ندهید. امروز در بیرون از منزل با فردی روبرو می شوید و بین شما و این فرد جروبحثی درخواهد گرفت. قبل از اینکه این مشاجره به جاهای باریک بکشد، جرو بحث را پایان دهید. به مسئله ای بر خورده اید و این مشکل حسابی ذهن شما را به خود مشغول نموده است، در این شرایط هیچ چیز به اندازه هم صحبتی با همسر یا عشق زندگی تان به شما آرامش نخواهد داد.

اطرافیان توقع های زیادی از شما دارند و به رغم اینکه از توانایی های خود آشنا هستید، قول هایی به آنها داده اید که می دانید از عهده انجام این قول ها برنخواهید آمد. امروز تصمیم بگیرید که اهمیت بیش ازحد به اطرفیان را کنار بگذارید و دیگران را نسبت به خودتان پرتوقع نکنید. اشتیاق زیادی به فراگیری چیزهای جدید دارید و مطمئن باشید دانشی که امروز کسب می کنید، راه گشای فردای شما خواهد بود. امروز زمان خوبی برای سرمایه گذاری نیست و اگر پول خود را در انجام کاری سرمایه گذاری نموده اید محتمل است که امروز ضرر هنگفتی متحمل شوید. همسر یا عشق زندگی تان از بودن در کنار شما لذت می برد و امروز حسابی از شما برای اینکه همواره هوای او را داشته اید قدردانی خواهد نمود.

امروز میان اعضای خانواده مشاجره ای در گرفته است و این مشاجره بیشتر ریشه در مسائل اقتصادی دارد، در نتیجه سعی کنید با همفکری و مشورت با اهل منزل، چاره ای برای این مشکل اقتصادی پیدا کنید و جلوی مشاجره های بی دلیل را بگیرید. سبک زندگی عجولانه ای دارید و تاکنون بابت عجله به خرج دادن درکارها ضررهای زیادی نموده اید، از قلم نیاندازید که عجله کار شیطان است و از امروز صبر و تأمل را جایگزین عجله در کارها کنید. قصد انجام کار مهمی را دارید، اما راه درست را برای انجام این کار نمی دانید، این موضوع را با پدرومادر، یا بزرگ ترهای فامیل مطرح کنید و نظر آنها را در مورد انجام این کار جویا شوید. مسافرتی به همراه همسر یا عشق زندگی تان در پیش دارید، حتماً به این مسافرت بروید و مطمئن باشید این سفر محبت میان شما و عشق زندگی تان را افزایش می دهد. چند روزی است که در محل کار قصد مشورت با کسی را دارید و امروز فرصتی برای مشورت با این فرد مهیا خواهد شد.

یکی از اعضای فامیل مدتی است که از شما پولی قرض نموده و تاکنون این پول را پس نداده است، امروز همین فرد دوباره به مشکل اقتصادی افتاده و از شما درخواست پول خواهد نمود. سابقه این فرد در بازپرداخت پول را از قلم نیاندازید و مطمئن باشید اگر امروز به او پول دهید دیگر روی پول تان را نخواهید دید. انسان مردم دوستی هستید و سعی نموده اید همواره هوای رفقای تان را داشته باشید، اما امروز میان شما و یکی از دوستان نزدیک تان مشاجره ای در می گیرد و رفاقت چندین و چند ساله شما از بین می رود. روزهای بسیار شلوغی را پشت سر گذاشته اید و چند وقتی است که لحظه ای بیکار نبوده اید، امروز سرتان خلوت می گردد و فرصتی برای تفریح پیدا خواهید کرد.

انسان مؤدب و خوش برخوری هستید و این اخلاق شما را به نُقل انجمن هر مجلسی تبدیل نموده است، اما به لحاظ اقتصادی اوضاع خوبی ندارید و اگر به فکر افزایش درآمد هستید، از همین امروز به فکر سرمایه گذاری باشید. رابطه محکمی میان شما و همسر یا عشق زندگی تان برقرار است اما چند روزی است که فرصت زیادی برای بودن در کنار او پیدا ننموده اید و امروز بعد ازظهر وقتی را برای گذراندن در کنار هم اختصاص دهید و سینما یا پارک بروید و تا می توانید خوش بگذرانید. فردی در محل کار یا منزل بدخواه شما است و همواره چوب لای چر خ تان گذاشته است، امروز این فرد در پیش روی شما رسوا خواهد شد و بی آبرویی او را به چشم خود خواهید دید. اهل ورزش و تفریح هستید اما همواره زیاد ه روی می کنید و زمان زیادی از روزهای شما به ورزش و تفریح می گذرد، امروز تصمیم بگیرید که مدیریت بیشتری روی زندگی تان داشته باشید و تعادل را میان ورزش و کار حفظ کنید.

دخل و خرج زندگی تان با هم نمی خواند و همواره از هزینه ها عقب هستید، از همین امروز این روش را کنار بگذارید و به جای ولخرجی، صرفه جویی و پس انداز را در پیش بگیرید. در دام عشق گرفتار شده اید و روزی نیست که آتش عشق در سینه شما زبانه نکشد. در این عشق عجله نکنید و در کنار اینکه به ندای قلب تان گوش می دهید، عقل سلیم را در نظر داشته باشید. امروز بعد ازظهر یکی از نزدیکان یا اعضای فامیل، شما را به منزل اش دعوت می نماید، اما در این مهمانی صحبت های ناخوشایندی مطرح خواهد شد و در این مهمانی اصلاً به شما خوش نخواهد گذشت.

صبح با خستگی و کسالت از بستر بلند شده اید، اما نگران نباشید و به هر قیمتی که شده از منزل بیرون بروید و مطمئن باشید هوای خارج از منزل خستگی را از تن شما بیرون خواهد نمود. آن گونه که باید و شاید قدر پول و ثروت را در زندگی نمی د انید و به همین دلیل نیز اندوخته ای پس انداز ننموده اید، از قضای روزگار امروز نیازمند پول خواهید شد و از اینکه پولی در دست و بال تان نیست حسابی ناراحت می شوید. انسان بسیار سخت کوشی هستید و بیشتر اوقات روز را در محل کار سپری می کنید، این سبک زندگی اهل منزل را کلافه نموده و اعضای خانواده دلتنگ شما هستند. از امروز به بعد سعی کنید وقت بیشتری برای خانواده اختصاص دهید. به لحاظ کاری مخالفان زیادی در کسب و کارتان دارید و افراد زیادی هستند که بد شما را می خواهند، امروز بیش از حد مواظب اطرافیان خود باشید چرا که یکی از همین افراد برای شما دردسری درست خواهد نمود. هوای همسر یا عشق زندگی تان را داشته باشید چرا که یکی از اطرافیان برای فاصله انداختن میان شما دائم در حال نقشه کشیدن است.

گٰره ای در کار شما افتاده و نمی دانید برای بازکردن این گره از چه کسی کمک بگیرید، امروز با فرد بسیار مهمی روبرو خواهید شد، مشکل خود را با این فرد در میان بگذارید و مطمئن باشید که دست کمک به سمت شما دراز خواهد نمود. مدتی است که کسی در گوش شما زمزمه می نماید کارتان را رها کنید و کاسبی جدیدی راه بیاندازید، گوش تان به حرف این فرد بدهکار نباشد، چرا که اگر کارتان را رها کنید، فرصتی برای راه اندازی تجارت جدیدی پیدا نخواهید کرد و از کاری که داشته اید نیز بی نصیب می مانید. همسر یا عشق زندگی تان در زندگی چیزی برای شما کم نگذاشته است و امروز فرصت خوبی دست خواهد داد تا کنار هم بنشینید و خاطرات خوش گذشته را مرور کنید.

پدر یا مادر یا یکی از نزدیکان شما مدتی است که در بستر بیماری افتاده است، امروز خبرهای خوشی از او خواهید شنید و باخبر می شوید که بیماری اش رو به بهبود است. امروز بعدازظهر قرار است با دوستان و رفقا بیرون از منزل بروید، در راستا چشم شما به فردی می افتد و با نگاه اول عاشق او خواهید شد. دل مشغولی های زیادی دارید و ذهن تان به اندازه ای گرفتار است که اصلاً حوصله کار ندارید، در این شرایط به خودتان استراحت دهید و با ذهنی آرام و متمرکز برای کار فردا آماده شوید. انسان خوش سخن و خوش برخوردی هستید و اطرافیان شما امروز از این خصوصیت ها تحت تاثیر قرار خواهند گرفت.

همواره جویای علم و دانش بوده اید اما آن گونه که باید و شاید فرصتی برای کسب علم پیدا ننموده اید، امروز شرایطی برای شرکت در یک دوره آموزشی فراهم خواهد شد، این شرایط را به فال نیک بگیرید و تا می توانید دانش اندوخته کنید. امروز ایده های بسیار خوبی به ذهن شما می رسد، این ایده ها را دست کم نگیرید و تا جایی که می توانید به آنها جامه عمل بپوشانید. همسر یا عشق زندگی تان امروز ثابت خواهد نمود که شما را بیشتر از همواره دوست دارد.

سفر دسته جمعی را به همراه اعضای خانواده یا دوستان در پیش دارید، در این سفر حسابی به شما خوش خواهد گذشت و به لحاظ روحی نیز این سفر به شما کمک می نماید تا غم و غصه های تان را فراموش کنید. روز خوبی برای عشق و عاشقی نیست و در چنین شرایطی بهتر است مواظب رفتار و گفتارتان باشید. به لحاظ شغلی دل به کار نمی دهید و آن گونه که انتظار می رود کار نمی کنید، اگر امکان دارد شغل تان را عوض کنید و مطمئن باشید تغییر شغل روحیه شما را بهتر می نماید و از دل و جان به شغل جدید مشغول خواهید شد. امروز صبح مشاجره ای میان شما و یکی از اعضای فامیل به راه خواهد افتاد، محبت میان شما و این فرد به اندازه ای است که اجازه نمی دهد کدورت از این مشاجره در دل شما باقی بماند و تا انتهای روز میان شما و این فرد صلح و صفا برقرار خواهد شد.

اهل مشورت و مشاوره با دیگران نیستید و همواره حرف خودتان را در انجام کارها می زنید، این روحیه نه تنها اطرافیان را از شما دور نموده است، بلکه کارها نیز طبق مرادتان پیش نمی رود. از امروز به فکر اصلاح این سبک زندگی باشید و قبل از انجام کارهای مهم، با ریش سفیدهای فامیل مشورت کنید. انسان سخاوتمندی هستید و دستی گشاده دارید، این رفتار باعث شده تا یکی از اطرافیان که قبلاً از شما پولی گرفته و تاکنون آن را پرداخت ننموده است، دوباره تقاضای پول کند. مطمئن باشید اگر این بار هم به این فرد پول قرض دهید، دِین خودش را ادا نخواهد نمود.

منبع: برترین ها

به "فال روزانه 22، 09، 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 22، 09، 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید