قانون جذب مردان؛ استفاده از قانون جذب برای جذب مردان

به گزارش وبلاگ درگهان، قانون جذب مردان به شما کمک می کند از طریق قدرت قانون جذب نظر مردی را که می خواهید جلب کنید. برای رسیدن به این هدف ابتدا باید با خود قانون جذب آشنا شوید و سپس یاد بگیرید که چطور از آن برای جذب یک مرد استفاده کنید.

قانون جذب مردان؛ استفاده از قانون جذب برای جذب مردان

وبلاگ درگهان | سرویس روانشناسی - چه چیز هایی باعث جذب کردن یک مرد می گردد؟ چطور است که برخی زنان این کار را مثل آب خوردن انجام می دهند؟ آیا می توان از قانون جذب برای این هدف استفاده کرد؟ چرا که نه! پس بیایید اول با کارکرد قانون جذب آشنا شویم و بعد آن را به قانون جذب مردان تبدیلش کنیم.

قانون جذب چیست؟

خلاصه ترین تعریف از قانون جذب این است که هر چیزی مشابهش را جذب می کند. به عبارتی دیگر، در زندگی شما هر تبادل انرژی یا احساسی که با کائنات و دنیای پیرامون خودتان داشته باشید همان احساس و انرژی به شما برمی گردد. قانون جذب می گوید اگر نیروی مثبت ببخشید نیروی مثبت هم دریافت می کنید، اگر هم نیروی منفی بدهید همان را دریافت می کنید.

حال این نیروی مثبت یا منفی را چگونه تبادل می کنید؟ با افکار و احساسات تان. شما هرلحظه دارای افکار مثبت یا منفی هستید و افکارتان چه مثبت باشند چه منفی تعیین می کنند که در زندگی چه دریافت خواهید کرد. تمام افراد، اوضاع و شرایط، و اتفاقاتی که لحظه لحظه زندگی تان را می سازند از طریق افکار و احساساتی که از خود بروز می دهید، جذبتان می شوند. به عبارت دیگر اتفاقات زندگی بی دلیل و بی مقدمه برایتان پیش نمی آید؛ شما در زندگی بر اساس آنچه داده اید، دریافت می کنید.

بیشتر بخوانید: قانون جذب برای ازدواج پیروز و داشتن رابطه عاشقانه

قانون جذب مردان

حال به کارایی قانون جذب در مورد جذب مردان بپردازیم. قبل از هر چیز یک نکته را باید تذکر داد. قانون جذب به این معنی نیست که شما فقط به فکر کردن بپردازید و بعد مرد مورد نظرتان جذب شما گردد. فکری که به عمل منجر نگردد چه فایده ای دارد؟

قانون جذب به این معنی است که شما وقتی به جذب کردن یک مرد فکر می کنید ناخودآگاه اعمال شما هم به گونه ای تنظیم می گردد که او را جذب کنید. چگونه اعمال شما تنظیم می گردد؟ از طریق ضمیر ناخودآگاه شما. کارکرد قانون جذب از طریق ضمیر ناخودآگاه است. یعنی شما با قانون جذب ناخودآگاه تان را به گونه ای تربیت می کنید که مردان را جذب کند. چگونه؟ توصیه های زیر در کنار اصلاح احساسات و سبک تربیت ضمیر ناخودآگاهتان به شما کمک می کند:

1- افزایش اعتماد به نفس

هیچ چیز برای یک مرد به اندازه زنی با اعتماد به نفس جذاب نیست! می پرسید چرا؟ چون اعتماد به نفس، یکی از احساس هایی است که خیلی از اعمال شما را تنظیم می کند. از نحوه غذا خوردنتان بگیرید تا لباس پوشیدن تان، نشستن تان، حرف زدن تان و ابراز احساس تان؛ بنابراین اولین پیشنهاد ما به شما این است که به دنبال راهکار های تقویت اعتماد به نفس باشید و نقاط قوت شخصیتی تان را پیدا کنید. سپس برای شروع روی همان نقاط قوت کار کرده و همان ها را برجسته کنید تا به این باور برسید که شما قدرت جلب توجه یک مرد را دارید.

2- کسب ارزش

از نظر شما چه چیز هایی یک زن را با ارزش می کند؟ دقت کنید این سوال در مورد ارزش های انسانی است نه چیز دیگر! مردان به دنبال چیز هایی نیستند که ساده به دست بیایند. یک زن با احساسات و عواطف انسانی و کسب خصوصیاتی که در زمانه ما یک ارزش محسوب می گردد گوهری است کمیاب و قیمتی. پس به جای پنهان شدن پشت رفتار های تصنعی، خودِ با ارزش تان را رو کنید و بدرخشید.

بیشتر بخوانید: قانون پنجم روابط پیروز - همیشه خودت باش

3- خوش لباسی و خوش بویی

خوش لباسی نیز از دیگر عواملی است که تحت تاثیر ضمیر ناخودآگاه شما تغییر می کند. فقط باید حواستان باشد خیلی دنبال جذب مرد مورد نظرتان از نظر جنسی نباشید، چون این آسان ترین راه است! خوش لباسی یعنی انتخاب پوششی که به شما احساس راحتی و قدرت بدهد و در عین حال تمام آنچه که شما دارید را عرضه نکند تا بتوانید همچنان جذاب و رازآلود به نظر برسید. خوش بویی هم از دیگر عوامل موثر در جذب مردان است. فقط توجه کنید عطری که انتخاب می کنید بوی تند و زننده نداشته باشد. مطالعات نیز ثابت کرده که رایحه های تند علیرغم جذابیت اشخاص را عصبی می کند.

بیشتر بخوانید: قانون هجدهم روابط پیروز - مانند کالای جنسی رفتار نکنید

4- بهترین خودتان

هرگز خودتان را کسی مقایسه نکنید. اول به خودتان و ارزش هایتان فکر کنید، سپس سعی کنید همان خصوصیات و ارزش ها را تقویت کنید تا بتوانید بهترین خودتان باشید. نه تنها مرد ها که همه انسان ها از در جا زدن بیزار هستند. هیچ انسانی تمایل ندارد با کسی که تمایلی به پیشرفت نداشته و نمی تواند متناسب با زمانه پیش برود، وقتش را تلف کند.

5- هنر گوش کردن

این خیلی مهم است که با دقت به آنچه که مرد موردنظرتان می گوید گوش کنید: حرفش را قطع نکنید، اگر مشغول کاری هستید آن کار را کنار بگذارید، اگر از شما سوالی پرسید چند ثانیه مکث کنید و جواب بدهید تا نشان بدهید برای جواب دادن فکر کرده اید، سپس در مورد سخنانش از او سوال بپرسید. توجه داشته باشید که برای سوال پرسیدن باید مفهوم دقیق حرف های او را متوجه شده باشید! وگرنه پرسیدن سوالات احمقانه بر عکس عمل کرده و حالت دافعه برای مرد مورد نظرتان ایجاد می کند.

بیشتر بخوانید: قانون پانزدهم روابط پیروز - ابراز عقیده و اظهار نظر کنید

سخن آخر

جذب مردان خیلی ساده تر از جذب زنان است، چون مردان آن پیچیدگی ذاتی زنان را ندارند و می دانند از یک رابطه یا یک زن چه می خواهند (اگرچه همین را هم شما تعیین می کنید!). اما به شرط اینکه این مرد خودش هم بخواهد جذب گردد. شما به هیچ عنوان نباید وقت تان را پای مواردی که ارزش شما را نمی دانند تلف کنید. هزاران فرصت بی نظیر پیش روی شماست. همین طرز فکر هم البته به اعتماد به نفس شما برمی گردد. چیزی که باید بیش از هر نکته دیگری برایش وقت صرف کنید و رویش کار کنید.

امیدواریم که این توصیه ها به کار شما آمده باشد. نظرات و سوالات خود را از طریق بخش نظرات سایت وبلاگ درگهان با ما در میان بگذارید.

منبع: ستاره

به "قانون جذب مردان؛ استفاده از قانون جذب برای جذب مردان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قانون جذب مردان؛ استفاده از قانون جذب برای جذب مردان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید