3 هفته زندگی با جسد یک زن

به گزارش وبلاگ درگهان، پسر جوان سه هفته جسد زنی را که مدعی است بر اثر مصرف مواد مخدر جان باخته در خانه اش نگه داشت.

3 هفته زندگی با جسد یک زن

به گزارش گروه حوادث وبلاگ درگهان از وبلاگ درگهان، اواخر آذر ناپدید شدن زنی 49 ساله به نام میترا به پلیس اعلام شد. خانواده اش مدعی بودند وی برای خرید از خانه خارج شده و دیگر برنگشته بود.

با اعلام شکایت خانواده میترا، تحقیقات از سوی کارآگاهان اداره چهارم پلیس آگاهی پایتخت شروع شد. در آنالیز های اجرا شده تعیین شد که زن میانسال، آخرین بار با پسر جوانی به نام سروش دیده شده است.

با این احتمال که سروش از سرنوشت میترا با خبر باشد، تحقیقات برای دستگیری او ادامه یافت و در نهایت سروش شناسایی و پسر 25 ساله یکشنبه 14 دی بازداشت شد.

سروش در تحقیقات اولیه مدعی بود از سرنوشت میترا بی خبر است، اما فقط 24 ساعت پس از بازداشت راز ناپدید شدن او را برملا کرد و گفت: یک سال قبل با میترا در یک گروه تلگرامی آشنا شدم. رابطه ما کم کم صمیمی شد و چندین بار او را دیدار کردم.

او ادامه داد: حدود سه هفته قبل، میترا به خانه من آمد تا مواد مصرف کنیم. آن روز هم قرص و هم مواد مصرف کردیم که ناگهان حال میترا بد شد ترسیده بودم نمی دانستم چه کار کنم در همین حال متوجه شدم دیگر نفس نمی کشد و مرده است. می خواستم جسد را از خانه ام که در طبقه دوم بود بیرون ببرم، اما ترسیدم. مدام منتظر فرصتی بودم تا بتوانم جسد را از خانه خارج کنم. اما این انتظار سه هفته طول کشید. من در این مدت با جسد در خانه تنها بودم. جسد را داخل ساک مخصوص پتو قرار داده و آن را داخل کمد گذاشتم و قبل از اینکه فرصت انتقال جسد را پیدا کنم دستگیر شدم.

با اعتراف پسر جوان تیم جنایی به دستور بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران راهی آپارتمان سروش شدند. از جسد داخل کمد خبری نبود، اما در یکی از اتاق ها با تعداد زیادی پتو رو به رو شدند مأموران پتو ها را کنار زده و در نهایت پیروز شدند جسد میترا را داخل ساک مخصوص پتو پیدا نمایند.

موضوعی که باعث تعجب تیم تحقیق شد این بود که جسد یخ زده و دچار فساد نعشی نیز نشده بود. با آن که حدود سه هفته از مرگ زن میانسال می گذشت، اما در آنالیز های اولیه متخصصان پزشکی قانونی باتوجه به نبود فساد نعشی احتمال دادند زمان کمی از مرگ گذشته باشد. از سویی جسد دچار یخ زدگی شده بود، اما هیچ یخچالی که جنازه را داخل آن قرار داده باشند نیز در محل پیدا نشد.

با اعتراف سروش، به دستور بازپرس محمد وهابی، جنازه زن میانسال برای تعیین شدن علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد. همچنین با انتقال متهم به اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت تحقیقات در رابطه با این حادثه ادامه دارد.

منبع: جام جم آنلاین

به "3 هفته زندگی با جسد یک زن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "3 هفته زندگی با جسد یک زن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید