کربکندی: باشگاه ها طبق منافع شان موافق یا مخالف ادامه لیگ هستند، رادولوویچ نگران کروناست که برنمی گردد

به گزارش وبلاگ درگهان، مدیر سازمان فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: باشگاه ها طبق منافع و شرایطی که دارند موافق ادامه یا تعطیلی لیگ برتر فوتبال هستند.

کربکندی: باشگاه ها طبق منافع شان موافق یا مخالف ادامه لیگ هستند، رادولوویچ نگران کروناست که برنمی گردد

رسول کربکندی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ درگهان، درباره تعطیلی مسابقات لیگ برتر فوتبال و بلاتکلیفی تیم ها گفت: شرایط بسیار سختی است، واقعا در این شرایط نباید به لیگ و قهرمانی و نایب قهرمانی فکر کرد، چون جان آدم ها خیلی باارزش تر از این است که به مقام و جایگاه فکر کنیم. لیگ در صورتی که ادامه پیدا کند با این تعطیلی چندماهه هیچ کیفیتی نخواهد داشت. الان مردم هم فوتبال یادشان رفته است.

وی راجع به اینکه چه تصمیمی باید برای این فصل گرفته شود، شرح داد: همیشه برای هر تصمیمی عده ای موافق هستند و عده ای مخالف. اگر لیگ برگزار شود تیم ها در هتل، هواپیما و اتوبوس مشکلاتی خواهند داشت. مخصوصاً اینکه شهرهای جنوبی الان شرایط خیلی خوبی ندارند. برگزاری بازی ها بار مثبتی ندارد اما همه تیم ها بر اساس منافع شان موافق یا مخالف ادامه لیگ هستند.

مدیر سازمان فوتبال ذوب آهن با اشاره به صدرنشینی پرسپولیس عنوان کرد: پرسپولیس 10 امتیاز جلو است و تحمل برگزار نشدن مسابقات برایش سخت است، فولاد و صنعت نفت آبادان هم مخالف تعطیلی اند ولی بقیه موافق هستند. دیدگاه من این است که سلامتی جامعه و ورزشگاه به مخاطره نیفتد، چون فکر می کنم با آزادی هایی که اخیرا داده شده روز های سختی در پیش است. الان بی احتیاطی زیاد است و فوتبال در این شرایط بار مثبتی ندارد.

وی درباره عدم بازگشت رادولوویچ سرمربی ذوب آهن به ایران، گفت: خارجی ها به دلیل دسترسی به اخبار خارجی، خطر را بیشتر از ما احساس می کنند. رادولوویچ وقتی ایران را ترک کرد، 15 روز در قرنطینه بود و طبیعی است که نگرانی اش هم از ما بیشتر باشد. عدم بازگشت او فقط به دلیل بحث کرونا است. همسر رادو در آزمایشگاه کار می کند و برای همین نگرانی بیشتری دارد. موقع خروج از کشور از او تعهد گرفته شده که هر وقت شرایط ایده آل شد، برشود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کربکندی: باشگاه ها طبق منافع شان موافق یا مخالف ادامه لیگ هستند، رادولوویچ نگران کروناست که برنمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کربکندی: باشگاه ها طبق منافع شان موافق یا مخالف ادامه لیگ هستند، رادولوویچ نگران کروناست که برنمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید