پیشنهاد برپایی ایستگاه صلواتی توزیع ماسک

به گزارش وبلاگ درگهان، رییس کمیته سلامت شورای شهر تهران بر لزوم فعال شدن سازمان های فرهنگی شهرداری در زمینه ارتقا آگاهی مردم در مقابله با کرونا تاکید نمود.

پیشنهاد برپایی ایستگاه صلواتی توزیع ماسک

به گزارش شهر، ناهید خداکرمی عضو شورای شهر تهران، در خصوص شرایط کرونایی این روزهای تهران گفت: شرایط فعلی تهران بغرنج و بسیار بحرانی است، چراکه بیش از15 هزار نفر تهرانی از ابتدای شیوع کرونا،به دلیل ابتلا به این بیماری راهی بهشت زهرا(س) شده اند.

او با بیان اینکه آمار مبتلایان و فوت شدگان ناشی از کرونا نشان می دهد که در شرایط بدی هستیم و اولویت هایمان در مواجهه با این ویروس باید تغییر کند، اضافه نمود: درست است که توجه به اقتصاد و معیشت مردم مهم است و باید محور قرار گیرد، اما دقت داشته باشید که حفاظت از جان مردم در اولویت اول است، بنابراین می طلبد در راستای حفظ جان شهروندان علاوه بر اینکه ستاد ملی کرونا باید رویکرد خود را تغییر دهد، می بایست سایر سازمانها بخصوص سازمان هایی که از بودجه دولتی استفاده می نمایند به میدان آمده و یاری نمایند، نه اینکه صرفا نظاره گر مسائل مردم باشند.

خداکرمی با بیان اینکه سازمان هایی همچون سازمان تبلیغات ،بنیاد برکت و... باید در راستای یاری به مردم در این روزهای کرونایی وارد میدان شوند، اضافه نمود: فرهنگسازی اجرای پروتکل ها و افزایش آگاهی های مردم در خصوص کرونا باید باتوجه به شرایط معیشت و اقشار عموم مردم جامعه باشد و بتوانیم مشارکت عمومی را در این زمینه جلب کنیم، در غیر این صورت اتخاذ تصمیمات روزمره کاری از پیش نمی برد.

رییس کمیته سلامت شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه ضروری است شهرداری تهران نیز در زمینه ارتقا آگاهی مردم و دعوت به اجرای هرچه بهتر پروتکل های درمانی وارد میدان گردد، اضافه نمود: مدیریت شهری سازمان زیباسازی و سازمان فرهنگی و هنری را دارد که می تواند در زمینه ارتقا فرهنگ، وارد میدان شوند و با استفاده از ظرفیت فرهنگسراها، خانه های محلات و بیلبوردهای تبلیغاتی به شهروندان چگونگی مواجهه با کرونا را یادآوری کند.

به گزارش ایسنا، او با ارائه پیشنهاد برپایی ایستگاه های توزیع ماسک در محلات با یاری خیرین گفت: شرایط کرونا به گونه ای است که اگر نتوانیم اقدامات همزمان داشته باشیم تبعات این بیماری بیشتر می گردد.

منبع: خبرگزاری آریا

به "پیشنهاد برپایی ایستگاه صلواتی توزیع ماسک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد برپایی ایستگاه صلواتی توزیع ماسک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید