هیچ دستور قضایی برای فیلتر کلاب هاوس صادر نشده است خبرنگاران

به گزارش وبلاگ درگهان، مدیر کل حوزه ریاست همراه اول در گفتگویی صدور هر گونه دستور فضایی برای فیلتر کلاب هاوس را رد کرد.

هیچ دستور قضایی برای فیلتر کلاب هاوس صادر نشده است خبرنگاران

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ درگهان، حسین مجلسی راد در گفت وگویی صدور حکم قضایی یا هر گونه دستوری برای فیلتر شبکه اجتماعی کلاب هاوس را رد کرد.

مجلسی راد تاکید نمود: هیچ حکم قضایی یا دستوری از کارگروه مشخص مصادیق مجرمانه برای همراه اول ارسال نشده است.

از شب گذشته (پنج شنبه) خبری مبنی بر فیلتر شبکه اجتماعی کلاب هاوس در یک اتاق مصاحبه با حضور رئیس بانک مرکزی و وزیر ارتباطات به گوش رسید.

همان زمان محمدجواد آذری جهرمی در مقابل خبر فیلتر کلاب هاوس که از سوی عبدالناصر همتی رو اعضای اتاق مصاحبه مطرح شد، خاطرنشان کرد این شبکه فیلتر نشده و صرفا اختلالی در یکی از اپراتور ها به وجود آمده است.

شب گذشته علیرضا معزی معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهور نیز در توئیتی نوشت: کلاب هاوس⁩ فیلتر نشده، اما استقبال اخیر شهروندان و مصاحبه های مؤثر، روادارانه و محترمانه ای که در این پلتفرم، بعضی را آنقدر مضطرب ساخته که زمزمه مسدود ساختن را از سر بگیرند. گویا ⁧ فیلترینگ⁩ شکست خورده تلگرام⁩ عبرت نشده است.

ماجرای فیلتر کلاب هاوس صبح امروز و با ادامه دار شدن اختلالات جدی تر شد تا جایی که رئیس مرکز روابط عمومی وزارت ارتباطات نیز خاطرنشان کرد اختلال شبکه اجتماعی کلاب هاوس در شبکه همراه اول، ایرانسل و مخابرات به گوش رسیده است و ما در حال آنالیز این مسائل هستیم.

جمال هادیان تاکید نمود: انسداد کلاب هاوس در کارگروه مشخص مصادیق حتی مطرح هم نشده و هیچ حکم قضایی در این خصوص وجود ندارد.

پس از صحبت های روابط عمومی وزارت ارتباطات اختلالی که در شبکه ایرانسل بود از بین رفت، اما کاربران فضای مجازی وجود اختلال در شبکه همراه اول را اعلام نموده اند.

کلاب هاوس یک شبکه اجتماعی نوظهور است که افراد می توانند با حضور در اتاق های مختلف با یکدیگر به صورت زنده مصاحبه نمایند. اکنون بسیاری از کارشناسان، فعالان عرصه های مختلف و سیاستمداران ایرانی عضو این شبکه اجتماعی هستند.

منبع: ایرنا

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "هیچ دستور قضایی برای فیلتر کلاب هاوس صادر نشده است خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیچ دستور قضایی برای فیلتر کلاب هاوس صادر نشده است خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید