هر محله یک گروه دوچرخه سوار

به گزارش وبلاگ درگهان، طرح هر محله یک گروه دوچرخه سوار از شهرک کیانشهر منطقه 15 کلید خورد.

هر محله یک گروه دوچرخه سوار

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 15، وحید رضا انارکی محمدی شهردار منطقه با اشاره به اینکه این طرح در راستای گسترش حمل و نقل پاک در محلات 20 گانه منطقه 15 انجام می گردد، اضافه کرد: اولین تشکل مردمی دوچرخه سواری با همکاری بوستان آموزش ترافیک و واحد توسعه سیستم های حمل ونقل پاک در شهرک کیانشهر منطقه 15 شروع به کار نموده است.

به گفته او، آموزش های بوستان ترافیک در زمینه های فنی و قوانین دوچرخه سواری شهری برای گروهی متشکل از 60 نفر از بانوان 15 تا 60 سال ساکن این شهرک به اجرا درآمد.

محمدی با اشاره به اینکه از این تعداد 20 نفر پس از گذراندن تمام کلاسهای مجازی و عملی در سطح حرفه ای قرار گرفتند، اضافه کرد: این افراد با همکاری پلیس راهور راستا حدود 4 کیلومتر رفت و برگشت از بوستان ترافیک، خیابان اسماعیلی و خیابان ابراهیمی را رکاب زدند.

او با اشاره به اینکه علاقه مندان می توانند برای ثبت نام و آموزش به نزدیکترین سرای محله سکونت خود یا اداره آموزش های شهروندی مراجعه نمایند، اضافه کرد: این آموزش ها با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی در سه سطح مقدماتی، میانی و تکمیلی - دوچرخه سواری شهری برگزار می گردد که مرحله مقدماتی به صورت مجازی و 2 مرحله دیگر به صورت عملی در گروه های 20 نفره در بوستان ترافیک منطقه و توسط مربیان هیات دوچرخه سواری برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری آریا

به "هر محله یک گروه دوچرخه سوار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هر محله یک گروه دوچرخه سوار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید