نظامیان روس مانع ورود تروریستهای آمریکایی به شهر قامشلی شدند

به گزارش وبلاگ درگهان، خبرنگار اسپوتنیک در حسکه سوریه گزارش داد که نیروهای روسی مانع از ورود نظامیان آمریکایی به شهر قامشلی در شمال شرق سوریه شده اند.

نظامیان روس مانع ورود تروریستهای آمریکایی به شهر قامشلی شدند

خبرنگار اسپوتنیک خاطرنشان کرد: در پاسخ به اعتراض خودروهای زرهی آمریکایی به خودروهای زرهی روسی در شهرک قحطانیه، بیش از 8 دستگاه خودرو زرهی روس در حالی که از گشت عادی در قحطانیه تحت کنترل نیروهای قسد برمی گشتند، جهت کاروان گشت آمریکایی را بستند و برای چند ساعت مانع از وارد شدن آنها به شهر قامشلی شدند.

لازم به ذکر است که چند ماه قبل، نظامیان آمریکایی مانع حرکت روس ها به سمت جاده بین المللی ام 4 میان منبج و قامشلی در حسکه در شمال شرق سوریه شده بودند.

نظامیان آمریکایی در فاصله 18 تا 21 ژانویه گذشته هم سه بار مانع از حرکت نیروهای روسی به سمت منطقه نفتی رمیلان شده بودند. در 15 ژانویه گذشته نیز نیروهای کُرد مورد حمایت آمریکا اجازه حرکت به روس ها به سمت منطقه رمیلان را نداده بودند.

همچنین در بهمن ماه سال گذشته، سه بالگرد روسی بر فراز تل تمر به پرواز درآمده بودند که بالگردهای آمریکایی از پایگاه قسرک برای دور کردن آنها به پرواز درآمده و آنها را تا آسمان راس العین در حومه حسکه تعقیب نموده بودند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "نظامیان روس مانع ورود تروریستهای آمریکایی به شهر قامشلی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظامیان روس مانع ورود تروریستهای آمریکایی به شهر قامشلی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید