مهلت 10 روزه برای ارسال آثار به چهارمین جشنواره بین المللی فیلم موج کیش

به گزارش وبلاگ درگهان، تهران (پانا) - طبق فراخوان چهارمین دوره جشنواره بین المللی فیلم موج کیش، فیلمسازان و فیلمنامه نویسان 10 روز دیگر برای ثبت نام آثارشان مهلت دارند.

مهلت 10 روزه برای ارسال آثار به چهارمین جشنواره بین المللی فیلم موج کیش

به گزارش روابط عمومی جشنواره فیلم موج کیش، متقاضیان حضور در چهارمین جشنواره بین المللی فیلم موج کیش از امروز آدینه هشت آبان ماه به مدت 10 روز دیگر یعنی تا 18 آبان فرصت دارند که با مراجعه به سایت این رویداد به نشانی http://mowjfest.kish.ir نسبت به ثبت نام و بارگذاری آثار خود اقدام نمایند.

این جشنواره با هدف ترویج و توسعه فرهنگ سفر و گردشگری، شناسایی استعدادهای نوظهور و تشویق فیلمسازان کشور به فراوری آثار خلاقه در این حوزه و نیز ایجاد تعامل میان فیلمسازان و سینماگران ایران و دنیا برگزار می گردد.

تمامی فیلم ها با موضوع سفر، گردشگری و موضوع ویژه دریا که سعی در نشان دادن فرهنگ ها؛ آداب و رسوم، جذابیت ها و قابلیت های گردشگری مناطق مختلف ایران و نیز موضوعات مرتبط با دریا را دارند، می توانند در این جشنواره شرکت نمایند. در موضوع سفر، فیلم هایی که به شکل مستقیم و غیرمستقیم به مقوله سفر اشاره دارند ذیل این موضوع قرار می گیرند.

در بخش فیلمنامه نیز تمامی فیلمنامه های کوتاه که در ذیل موضوعات جشنواره (سفر و گردشگری - نگاه ویژه: دریا) به نگارش درآمده باشند، می توانند به رقابت بپردازند. لازم به تاکید است که فیلمنامه هایی که با موضوع اقلیم جنوب و بعضا جزیره کیش به نگارش درآمده باشند در نگاه ویژه تری قرار خواهند گرفت.

چهارمین جشنواره بین المللی فیلم موج کیش به دبیری ابراهیم حصاری در 2 بخش فیلم کوتاه و فیلمنامه با موضوع سفر و گردشگری و نگاه ویژه به دریا، 28 بهمن لغایت 1 اسفند 1399 در جزیره کیش برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "مهلت 10 روزه برای ارسال آثار به چهارمین جشنواره بین المللی فیلم موج کیش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت 10 روزه برای ارسال آثار به چهارمین جشنواره بین المللی فیلم موج کیش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید