مردم ایران به آرامش و خنده نیاز دارند

به گزارش وبلاگ درگهان، هنرمند پیشکسوت طنز در رادیو درباره ورود به سال 1400 با بیان اینکه مردم ایران به آرامش و خنده نیاز دارند، گفت: مردم ایران بزرگترین انسان های روی زمین اند و باید به آنها احترام گذاشت.

مردم ایران به آرامش و خنده نیاز دارند

اصغر سمسارزاده چهره شناخته شده و قدیمی عرصه کمدی که سالیان متمادی است در جهت فراهم کردن فضای شادی و نشاط برای مردم کوشش نموده است، در گفت و گویی با وبلاگ درگهان درباره سال 1400 و سالی که گذشت، با همان زبان طنز معمول خود گفت: سال 99 نه برای من، بلکه برای کل دنیا سال افتضاحی بود. امیدوارم این کرونای بی پدر برود و همه ما راحت شویم.

هنرمند صبح آدینه با شما ادامه داد: در این روزهای ابتدایی سال جدید آرزو می کنم 1400 سالی باشد که در آن کمی به فکر مردم باشند. مردم ایران نیاز به پول دارند. مردم ایران نیاز به نان دارند. مردم ایران به آرامش و خنده نیاز دارند. مردم ایران بزرگترین انسانهای روی زمین اند، باید به آنها باید احترام گذاشت.

سمسارزاده درباره فعالیتش در رادیو اظهار کرد: رادیو زندگی من شده است و این علاقه من به خاطر مردم است و نه مدیران. چراکه مدیران هیچ وقت به فکر ما نبوده و نیستند و دوست هم ندارند باشند. یک تیم حدودا 40 نفره هستیم که برای مردم کار می کنیم. از 27 اسفند ماه برنامه ما آغاز به پخش شد و صبح ها تا خاتمه فروردین هر روز برنامه داریم.

این هنرمند برنامه های طنز رادیو که در این سری از برنامه صبح آدینه با شما کاراکتر اصغر و شوکت را ایفا می نماید، سپس از شرایط سخت کار در دوران کرونا گفت و اینکه برای پخش نوروزی میزان فعالیتشان دو برابر شد تا مخاطبان بیشتری رادیو را دنبال نمایند.

وی درباره مخاطبین رادیو اظهار کرد: طبق گفته مدیران صدا، در حال حاضر میزان مخاطبان رادیو به 34 میلیون نفر رسیده است.

این هنرمند در خاتمه از نمایشی تحت عنوان خانه سالمندان بانوان ایران یاد کرد که در سال گذشته و به واسطه شیوع کرونا ضرر زیادی به آن وارد شد و یادآور شد که بیش از 500 روز بیکار بوده است و اگر فیلم های سینمایی و چندکار دیگر نبود، در طول این مدت همچنان بیکار می ماند.

اصغر سمسارزاده این روزها علاوه بر همکاری با برنامه صبح آدینه با شما رادیو، در فیلم سینمایی جایی برای پیرمردها نیست به ایفای نقش می پردازد.

به گزارش وبلاگ درگهان، برنامه صبح عید با شما ویژه برنامه گروه صبح آدینه با شما در ایام نوروز است که هر روز ساعت 9:30 تا 12 به تهیه نمایندگی و سردبیری ساجد قدوسیان از آنتن رادیو ایران پخش می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مردم ایران به آرامش و خنده نیاز دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مردم ایران به آرامش و خنده نیاز دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید