مدیرعامل استقلال: کشتی ویترین افتخارات ورزش ایران است، پر قدرت در لیگ کشتی حاضر می شویم

به گزارش وبلاگ درگهان، مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: اگرچه دیر آمدیم اما تصمیم داریم با یک تیم خوب در لیگ برتر شرکت کنیم.

مدیرعامل استقلال: کشتی ویترین افتخارات ورزش ایران است، پر قدرت در لیگ کشتی حاضر می شویم

به گزارش وبلاگ درگهان، احمد سعادتمند بعد از نشست با مسئولان فدراسیون کشتی و قطعی شدن تیمداری استقلال در لیگ برتر کشتی آزاد گفت: کشتی ورزش اول کشور است و هواداران زیادی دارد. استقلال به عنوان یک باشگاه فرهنگی ورزشی می تواند در رشته های مختلفی تیم داری کند. کشتی ویترین افتخارات ورزش کشور است که قهرمانان بزرگی را پرورش داده است. البته استقلال میخواهد در رشته های المپیکی دیگر هم فعالیت داشته باشد.

وی اضافه کرد: هزینه های تیم کشتی خارج از بودجه فعلی باشگاه است و ما با دریافت اسپانسر مناسب وارد لیگ کشتی شدیم. ما قرارداد سه ساله ای با اسپانسر امضا کردیم که حضور استقلال در لیگ کشتی را تضمین می نماید. وقتی اسپانسری می آید و آمادگی دارد که هزینه های تیم کشتی را بدهد، چرا از آن استفاده نکنیم. این اسپانسر که نمی آید بدهی های ما را بدهد. مطمئن باشید ریالی از بخش فوتبال هزینه کشتی نخواهد شد.

سعادتمند درباره اینکه بیشتر کشتی گیران مطرح جذب تیم های دیگر شدند و استقلال برای بستن تیم مشکل خواهد داشت، گفت: استقلال همواره استقلال است. اگرچه دیر آمدیم اما تصمیم داریم با یک تیم خوب در لیگ برتر شرکت کنیم.

وی در انتها در مورد احتمال صادر شدن مجوز برای برگزاری لیگ کشتی گفت: در صورتی ستاد مقابله با کرونا مجوز را به فدراسیون و سازمان لیگ کشتی بدهد، ما هم تبعیت می کنیم. قطعا ستاد مقابله با کرونا همه جوانب را در نظر می گیرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مدیرعامل استقلال: کشتی ویترین افتخارات ورزش ایران است، پر قدرت در لیگ کشتی حاضر می شویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل استقلال: کشتی ویترین افتخارات ورزش ایران است، پر قدرت در لیگ کشتی حاضر می شویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید