مجموعه بازی های سام ماجراجو در راه کنسول های نسل هشتم است

به گزارش وبلاگ درگهان، شرکت دیوالور دیجیتال (Devolver Digital)، مالک سری بازی های سام ماجراجو در حساب توییتر خود اعلام کرد که قرار است مجموعه این بازی ها به عنوان یک بسته در تاریخ 17 نوامبر (27 آبان) به کنسول های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ بیاید. البته خبری از تمام بازی های این مجموعه نیست و تنها سه نسخه از آن ها در این بسته قرار دارند.

مجموعه بازی های سام ماجراجو در راه کنسول های نسل هشتم است

سری بازی های سام جدی (Serious Sam) که در مملکت ما به عنوان سام ماجراجو شناخته می شوند، بازی هایی اول شخص با قدمتی قابل توجه هستند. نکته ای که این بازی ها را از دیگر بازی های اول شخص متمایز می کند هرج و مرج عظیمی است که با قرار دادن بازی کنان تا دندان مسلح در جهت سیلی از دشمنان ایجاد می شود. این بازی ها را می توان به شکل چندنفره همکاری هم تجربه کرد که می تواند لحظات بسیار پرشوری برای جمع های محبت آمیز ایجاد کند.

قرار شده که نسخه های اچ دی اولین برخورد (Serious Sam HD: The First Encounter)، دومین برخورد (Serious Sam HD: The Second Encounter) و قسمت سوم بازی سام ماجراجو (Serious Sam: BFE) در یک مجموعه برای کنسول های نسل هشتم عرضه شوند. در میان این مجموعه خبری از قسمت دوم و چهارم این بازی نیست. این نسخه ها از سری بازی های سام ماجراجو تا به حال برای کنسول های نسل هشتم عرضه نشده بودند و این بسته فرصتی عالی برای دارندگان این کنسول به جهت تجربه این بازی ها است. همچنین به لطف پشتیبانی از بازی های نسل قبل توسط کنسول های نسل نهم، عرضه این بازی ها برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان مساوی انتشار این سری برای کنسول های نسل جدید است.

نبود نسخه چهارم این سری در مجموعه ای که قرار است برای کنسلو های نسل هشتم عرضه شود قابل توجیه است. زمان زیادی از عرضه قسمت چهارم این سری نمی گذرد و عرضه آن برای کنسول های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان تأیید شده ؛ با این تفاسیر چندان نیازی به وجود این نسخه از سری بازی های سام ماجراجو در این بسته وجود ندارد و حضور نسخه های اولیه این بازی که بازی های بسیار سرگرم کنندای هستند منطقی است.

در کنار غیاب دو نسخه از سری، اصلی ترین بازی های موجود در این بسته، دو قسمت اول سام ماجراجو به شمار می فرایند. حقیقتا قسمت سوم این بازی چندان سرگرم کننده نیست و از طرف منتقدان و بازی کنان بازخورد بسیار بدی دریافت کرده. قرار دادن نسخه سوم این سری در کنار این بازی ها بیشتر شبیه به ترفندی برای افزایش قیمت این بسته است. البته دو قسمت اول این بازی به قدری سرگرم کننده هستند که ارزش خرید این مجموعه از بازی های سام ماجراجو را به خوبی توجیه کنند.

مجموعه بازی های سام ماجراجو در تاریخ 17 نوامبر (27 آبان) برای کنسول های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ به قیمت 30 دلار منتشر خواهند شد.

منبع: دیجیکالا مگ

به "مجموعه بازی های سام ماجراجو در راه کنسول های نسل هشتم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجموعه بازی های سام ماجراجو در راه کنسول های نسل هشتم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید