فرکی: اگر طرفداران سپاهان را داشتیم با 2 گل پیروز می شدیم، پنالتی ما در نیمه دوم گرفته نشد

به گزارش وبلاگ درگهان، حسین فرکی، سرمربی تیم فوتبال پیکان اعتقاد دارد داور ملاقات تیمش مقابل سپاهان از اعلام پنالتی به سود این تیم در نیمه دوم مسابقه خودداری نموده است.

فرکی: اگر طرفداران سپاهان را داشتیم با 2 گل پیروز می شدیم، پنالتی ما در نیمه دوم گرفته نشد

به گزارش وبلاگ درگهان از اصفهان، حسین فرکی، سرمربی تیم فوتبال پیکان پس از ملاقات تیمش مقابل سپاهان در نشست خبری این بازی گفت: در نیمه اول بازی را به تجربه سپاهان واگذار کردیم و در نیمه دوم هم به دلیل بی تجربگی خودمان و عملکرد پیغام نیازمند باختیم. در نیمه اول عملکرد خوبی نداشتیم، در حالی که می توانستیم نهایتاً با یک گل که آن هم پنالتی بود، شکست بخوریم. روی پنالتی سپاهان هم شک دارم و فیلم آن را دیدم، ولی این موضوع را به کارشناسان داوری واگذار می کنم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان ادامه داد: الان که داور پنالتی را گرفته است، برخی از کارشناسان ممکن است که بگویند پنالتی نبوده است و اگر پنالتی را نمی گرفت برخی از کارشناسان می گفتند که پنالتی بوده است. در بین کارشناسان داوری ما تضاد وجود دارد.

وی همچنین خاطر نشان کرد: در مقابل تیم پرانگیزه سپاهان بازی بسیار خوبی انجام دادیم، اما زمانی که پنالتی برای سپاهان گرفته و گل شد باز هم ما امیدوار بودیم که با همان یک گل در نیمه دوم به بازی برگردیم و حتی بازی را ببریم، اما متأسفانه بی تجربگی خودمان باعث شد که گل دوم را مثل بازی مان در جام حذفی در دقیقه 45 دریافت کنیم و این باعث شد که تمرکز و انگیزه تیم ما از بین برود و کار برای ما سخت شود.

فرکی به جریان بازی هم اشاره نمود و گفت: پیغام نیازمند امروز روز خوبی داشت و مثل بازی قبلی مان در نیم فصل دوم فصل گذشته ناجی سپاهان شد و بازی را برای سپاهان درآورد. موقعیت های صدددرصدی گل در این ملاقات داشتیم که متأسفانه به گل تبدیل نکردیم. در نیمه دوم کاملاً تیم برتر میدان بودیم و تنها تفاوت ما با سپاهان جدا از اتفاقاتی که در زمین افتاد، به جو استادیوم و طرفداران سپاهان برمی شود. اگر این طرفداران جای شان عوض می شد و طرفداران ما را تشویق می کردند و در مقابل سپاهان طرفدار نداشت ما با اختلاف بیشتر از دو گل این بازی را می بردیم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان توضیح داد: موضوعی که مرا مسرور می نماید این است که بازیکنان جوانی که لیگ برتر را تجربه ننموده اند، توانستند در این جو مقابل سپاهان بازی نمایند و من بابت این موضوع به تیمم افتخار می کنم. افتخار می کنم که بازیکنانم شجاعانه جنگیدند، فنی و زیبا بازی کردند، اما متأسفانه نتیجه را مثل چند ملاقات قبلی ما که خیلی هم خوب بازی نموده بودیم، واگذار کردیم. اتفاقات ناخوشایند بازی های قبل در این ملاقات برای ما تکرار شد.

وی در ادامه یادآور شد: ما در نیمه دوم یک بازیکن 18 ساله را برای اولین بار وارد زمین کردیم. نگاه ما به جوان های تیم مان خیلی خوب است. در یک صحنه در نیمه دوم معتقدم که یک پنالتی برای ما گرفته نشد و به داور گفتم که امیدوارم اشتباه ننموده باشد. دوست دارم نظر کارشناسان را ببینم، چون پیش از این شبیه این صحنه را پنالتی گرفته اند و من نمی دانم چرا این صحنه را داور پنالتی نگرفت. مجدداً از باشگاه سپاهان به خاطر میهمان نوازی شان تشکر می کنم و به آنها بابت برد امروزشان تبریک می گویم. امیدوارم که هرچه سریع تر با یک شرایط و ریکاوری بهتر ملاقات هفته اول دور برگشت مان را مقابل شهر خودرو برگزار کنیم. باید منتظر اعلام برنامه ملاقاتهای معوقه مان هم باشیم که ببینیم چه زمانی باید انجام دهیم. ممکن است این ملاقاتها در تعطیلات نیم فصل برگزار شوند که این موضوع فشردگی بازی های ما را بیشتر می نماید. ما به هیچ عنوان استراحت نداریم و باید به شکل دیگری ریکاوری کنیم.

فرکی در سرانجام در پاسخ به این سؤال که چرا پیکان از موقعیت هایی که به دست می آورد، استفاده نمی نماید؟، گفت: ما موقعیت های خوبی خلق کردیم و یک توپ هم به تیر زدیم، اما پیغام نیازمند امروز درخشش خوبی داشت و با فشارهایی که روی دروازه سپاهان در نیمه دوم آوردیم فکر نمی کنم تیمی به اندازه ما در اصفهان تا این حد سپاهان را تحت فشار قرار داده باشد. اگر امروز بازی را واگذار کردیم به خاطر کم تجربگی بوده است. البته دقت کافی را هم نداشتیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فرکی: اگر طرفداران سپاهان را داشتیم با 2 گل پیروز می شدیم، پنالتی ما در نیمه دوم گرفته نشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرکی: اگر طرفداران سپاهان را داشتیم با 2 گل پیروز می شدیم، پنالتی ما در نیمه دوم گرفته نشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید