عضو الفتح در واکنش به اقدام آمریکا: کربلا خط قرمز است

به گزارش وبلاگ درگهان، عضو ائتلاف الفتح در واکنش به اقدام اخیر آمریکا با بیان اینکه کربلا خط قرمز است، تاکید کرد که حمله به کربلا به مثابه حمله به مرجعیت دینی است.

عضو الفتح در واکنش به اقدام آمریکا: کربلا خط قرمز است

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ درگهان، کریم المحمداوی عضو ائتلاف الفتح در عراق، امروز (یکشنبه) در واکنش به اقدام اخیر آمریکا، شرح داد که کربلا خط قرمز است و حمله به آن همانند حمله به مرجعیت دینی است.

این اظهارات در واکنش به اقدام جنگنده های آمریکایی بود که بامداد روز جمعه (23 اسفند)، فرودگاه غیرنظامی در حال احداث در کربلا و چندین مقر الحشد الشعبی در این استان، صلاح الدین و الانبار را بمباران کردند.

در همین ارتباط، عضو ائتلاف الفتح عراق در گفت و گو با خبرگزاری المعلومه گفت: آمریکا در عراق با یک بحران دست و پنجه نرم می کند بویژه پس از آنکه مجلس عراق تصمیم گرفت نیروهای آمریکایی را خارج کند.

کریم الحمداوی در ادامه با اشاره به همراهمی بسیار خوب مردم عراق از این تصمیم، آمریکا را عامل بحران در عراق دانست و گفت این بحران در نتیجه دخالت های مکرر آمریکا برای چیره شدن بر داشته های عراق به وجود آمده است.

الحمداوی با اشاره به اقدام آمریکا گفت بمباران دو روز پیش کربلای معلی و شهادت برخی، پیام آشکاری است مبنی بر اینکه آمریکا همچنان به تجاوزهای خود ادامه می دهد در حالی که مکان هدف گرفته شده، هیچ نیروی در خود ندارد.

عضو ائتلاف الفتح تاکید کرد که کربلا خط قرمز و از دولت عراق خواست که به اقدام آمریکا در باز هدف قرار دادن الحشد الشعبی واکنش نشان دهد با توجه به اینکه این نیروها بخشی از نیروهای رسمی عراق به حساب می آیند.

ص

منبع: خبرگزاری فارس

به "عضو الفتح در واکنش به اقدام آمریکا: کربلا خط قرمز است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عضو الفتح در واکنش به اقدام آمریکا: کربلا خط قرمز است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید