خواص شگفت انگیز نوشیدن آب در ظروف مسی

به گزارش وبلاگ درگهان، استفاده از ظروف مسی ضمن یاری به حذف میکروارگانیسم های موجود در آب بر سلامت بدن هم تاثیر مثبت دارد.

خواص شگفت انگیز نوشیدن آب در ظروف مسی

به گزارش خبرنگار نگه داشتن آب در ظرف مسی و استفاده از لیوان مسی برای نوشیدن آب باعث دفع گاز ها و رفع مشکل سوء هضم می گردد چرا که مس باعث حرکت بهتر معده و بهبود هضم غذاست.

ظروف مسی می تواند میکروارگانیسم های موجود در آب را از بین ببرد، مس یکی از مواد معدنی ضروری برای سلامت بدن است همچنین دارای خواص ضدمیکروبی، ضد سرطان، ضد التهاب و آنتی اکسیدانی بوده و به خنثی کردن سموم یاری شایانی می نماید.

اشباهات رایج در شانه کردن موها

مس به دلیل وجود آنتی اکسیدان های قوی از بروز چین و چروک در پوست جلوگیری می نماید همچنین می تواند سلول های پوستی را بازسازی کند علاوه بر آن حجم فراوری ماده ملانین را که محافظ پوست در برابر تابش خورشید است، بالا می برد و زخم ها را زودتر بهبود می بخشد.

آبی که در لیوان مسی نوشیده گردد، نه تنها سوء هاضمه را رفع می نماید، بلکه باعث بهبود سوخت و ساز بدن (متابولیسم) و کم شدن وزن می گردد؛مس به بدن در تجزیه چربی و خلاص شدن از آن بسیار می نماید.

مس باعث فراوری ماده میالین می گردد و این ماده مسئول ساماندهی سیستم عصبی مغز است که آب نوشیدن در لیوان مسی باعث بیشتر شدن قدرت مغزی و فکری می گردد؛ از لحاظ پزشکی هم استفاده از لیوان مسی برای نوشیدن آب باعث نابودی سلول های سرطانی، التیام زخم ها و افزایش کارکرد قلب می گردد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "خواص شگفت انگیز نوشیدن آب در ظروف مسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خواص شگفت انگیز نوشیدن آب در ظروف مسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید