خبرنگاران ساعت کاری دستگاه های اجرایی قم به روال سابق برگشت

به گزارش وبلاگ درگهان، قم - خبرنگاران - ستاد پیشگیری ، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران قم با صدور اطلاعیه ای، اعلام نمود: ساعات کاری دستگاه های اجرایی از روز دوشنبه 19 اسفند ماه به روال سابق بازگشت.

خبرنگاران ساعت کاری دستگاه های اجرایی قم به روال سابق برگشت

به گزارش شنبه شب استانداری قم، این ستاد در اطلاعیه شماره 14 خود تاکید نموده است: برحسب مصوبه ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا و بخشنامه معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور ساعات کاری تمامی دستگاههای اجرایی استان از روز دوشنبه 19 اسفند ماه به روال سابق باز می شود.

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت روز شنبه اظهار داشت: تعداد ابتلای قطعی به ویروس کرونا در کشور به 5 هزار و 823 نفر و فوت ناشی از آن به 145 نفر رسیده و همچنین هزار و 669 نفر تا به امروز بهبود یافته اند.

کیانوش جهانپور گفت: از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی، 1076 مورد بیمار جدید مبتلا به کووید 19 در کشور شناسایی شد و کل مبتلایان به این بیماری در کل کشور به 5823 نفر رسید ضمن اینکه در طول 24 ساعت گذشته، 21 نفر از مبتلایان جدید به کووید 19 جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری در کشور به 145 مورد رسید.

شهروندان باید مراقبت های پزشکی و بهداشتی را به منظور پیشگیری از ابتلا به این ویروس جدی بگیرند؛ استفاده از ماسک، پرهیز از روبوسی و دست دادن و سایر مواردی که در این خصوص توصیه شده، بیش ازپیش مورد تاکید کارشناسان است.

شهروندان قمی برای طرح هرگونه پرسش در خصوص ویروس کرونا می توانند با شماره تلفن های 36620023، 36620999، 36706030 و 36704368 (با پیش شماره 025) تماس بگیرند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران ساعت کاری دستگاه های اجرایی قم به روال سابق برگشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ساعت کاری دستگاه های اجرایی قم به روال سابق برگشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید