فراوری روزانه 3500 اقلام بهداشتی توسط پشتیبانان مشاغل خانگی خراسان جنوبی

به گزارش وبلاگ درگهان، خبرنگاران/خراسان جنوبی مدیر تجاری سازی فناوری و اشتغال جهاددانشگاهی خراسان جنوبی از فراوری روزانه 3500 ماسک و گان توسط دو پشتیبان مشاغل خانگی استان اطلاع داد.

فراوری روزانه 3500 اقلام بهداشتی توسط پشتیبانان مشاغل خانگی خراسان جنوبی

مجتبی ابراهیمی، امروز دوشنبه 25 فروردین در جمع وبلاگ درگهان گفت: پشتیبانان طرح مشاغل خانگی خراسان جنوبی از اولین روزهای شیوع ویروس کرونا و با احساس احتیاج جامعه و کادر درمانی کشور به ملزومات بهداشتی به صورت جهادی وارد کار شده و ملزومات مورد احتیاج بهداشتی از جمله ماسک و گان را فراوری کردند.

به گزارش وبلاگ درگهان، وی اظهار کرد: طرح ملی توسعه مشاغل خانگی توسط جهاد دانشگاهی استان و به کارفرمایی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در راستای تقویت مشاغل خانگی و یاری به معیشت و اقتصاد جامعه در حال انجام است.

مدیر تجاری سازی فناوری و اشتغال جهاددانشگاهی خراسان جنوبی ادامه داد: با آغاز طرح ملی مشاغل خانگی و پس از آنالیز های میدانی، بخشی از پشتیبانان و کارآفرینان در حوزه فراوری ماسک و گان مشغول فعالیت شدند که خوشبختانه عملکرد موفقی نیز داشتند.

ابراهیمی اضافه کرد: در صورت حمایت و پشتیبانی از پیشرانان و کارآفرینان طرح مشاغل خانگی استان از بابت تامین تجهیزات مورد احتیاج، پیشرانان و کارآفرینان در سراسر استان توانایی افزایش ظرفیت فراوری ملزومات بهداشتی را دارند.

وی یادآور شد: پشتیبانان و کارآفرینان طرح ملی مشاغل خانگی خراسان جنوبی توانایی افزایش ظرفیت فراوری ملزومات بهداشتی داشته که این امر نیز احتیاج به حمایت و ارائه تسهیلاتی برای تامین تجهیزات بخصوص دستگاه های استریل برای ضدعفونی کردن فراوریات خود است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "فراوری روزانه 3500 اقلام بهداشتی توسط پشتیبانان مشاغل خانگی خراسان جنوبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراوری روزانه 3500 اقلام بهداشتی توسط پشتیبانان مشاغل خانگی خراسان جنوبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید