ترک زمین فوتبال توسط مونتاری در اعتراض به نژادپرستی

به گزارش وبلاگ درگهان، در رویدادی زشت در فوتبال ایتالیا هواداران با شعارهای نژادپرستانه شان بازیکن تیم حریف را آن قدر تحت فشار روانی قرار دادند تا او میدان را ترک کند.

ترک زمین فوتبال توسط مونتاری در اعتراض به نژادپرستی

به گزارش وبلاگ درگهان، در جریان بازی روز گذشته (یکشنبه) تیم های فوتبال پسکارا و کالیاری در هفته سی و چهارم سری A ایتالیا اتفاقی که رخ داد که شاید به ضرر تیم میزبان اهل منطقه سیسیلی تمام شود.

هواداران کالیاری در نیمه اول بازی شروع به سردادن شعارهای نژادپرستانه علیه سولی مونتاری، هافبک غنایی پسکارا کردند. بازیکن سابق اینتر و میلان در اعتراض به این شرایط از داور خواست که بازی را متوقف کند اما داور نه تنها خواسته او را رد کرد بلکه به این بازیکن 32 ساله به خاطر اعتراضش کارت زرد داد. مونتاری هم در واکنش به این اتفاق زمین بازی را ترک کرد و پسکارا را با 10 بازیکن تنها گذاشت.

با وجود این اتفاق داور باز هم حاضر به صدور فرمان توقف بازی نشد و خاتمه مسئولان ورزشگاه از طریق بلندگوها از هواداران خواستند که شعارنژادپرستانه شان را متوقف کنند.

این نخستین باری نیست که هواداران کالیاری با شعارهای نژادپرستانه شان برای این تیم دردسرساز می شوند. آنها سال 2010 هم با سردادن شعارهای نژادپرستانه علیه ساموئل اتوئو، مهاجم کامرونی پیشین اینتر او را آزار دادند.

منبع: تسنیم

به "ترک زمین فوتبال توسط مونتاری در اعتراض به نژادپرستی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترک زمین فوتبال توسط مونتاری در اعتراض به نژادپرستی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید