تجلیل از داوطلبان ایثارگر حائز رتبه های زیر 100 آزمون 99

به گزارش وبلاگ درگهان، تهران (پانا)-مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری مراسم تجلیل از داوطلبان شاهد و ایثارگر حائز رتبه های زیر 100 آزمون سراسری سال 99 بدون احتساب سهمیه به صورت مجازی اطلاع داد.

تجلیل از داوطلبان ایثارگر حائز رتبه های زیر 100 آزمون 99

به گزارش ایثار، محمدعلی فقیه در این رابطه گفت: 21 نفر از داوطلبان شاهد و ایثارگر بدون استفاده از سهمیه ایثارگری حائز رتبه های زیر 100 کشوری شده اند که مراسم تجلیل از آن ها به دلیل شیوع ویروس کرونا به صورت مجازی در دی ماه برگزار می گردد.

وی ضمن قدردانی از دست اندرکاران طرح شاهد برای موفقیت چشمگیر علمی فرزندان شاهد و ایثارگر در آزمون سراسری امسال اضافه نمود: این مراسم با تعامل، مشارکت و همکاری اعضای طرح شاهد شامل وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزارت آموزش و پرورش و دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می گردد.

مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به موفقیت های روزافزون داوطلبان شاهد و ایثارگر اضافه نمود: نفر اول گروه ریاضی در سال 95 و نفر اول گروه علوم انسانی در سال 97 از داوطلبان شاهد و ایثارگر بوده اند که بیانگر کوشش، پشتکار علمی و همت فرزندان شاهد و ایثارگر است که در رشته محل های مورد علاقه پذیرفته می شوند.

فقیه اضافه نمود: علاوه بر این در سال 94 رتبه های 5 و 6 گروه علوم تجربی، در سال 98 نفر سوم گروه ریاضی و در سال 99 نفر هفتم گروه هنر بدون احتساب سهمیه حائز رتبه های تک رقمی و زیر 10 کشوری شدند که حاصل اهتمام ویژه به امور آموزشی جامعه ایثارگری است که از برنامه های مهم بنیاد شهید و امور ایثارگران بوده است.

منبع: خبرگزاری پانا

به "تجلیل از داوطلبان ایثارگر حائز رتبه های زیر 100 آزمون 99" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تجلیل از داوطلبان ایثارگر حائز رتبه های زیر 100 آزمون 99"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید