بیمارستان صحرایی نیویورک در پارک مرکزی این شهر شروع به کار کرد

به گزارش وبلاگ درگهان، با افزایش تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در شهر نیویورک، مقامات این شهر از شروع فعالیت بیمارستان صحرایی که در پارک مرکزی این شهر دایر شده خبر دادند.

بیمارستان صحرایی نیویورک در پارک مرکزی این شهر شروع به کار کرد

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ درگهان، با افزایش سریع مبتلایان به ویروس کرونا در نیویورک، بیمارستان صحرایی اضطراری، در پارک مرکزی این شهر فعالیت خود را شروع کرد.

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، این بیمارستان صحرایی 68 تخت داشته و 10 تخت آن مجهز به تجهیزات مراقبت های ویژه است. همچنین 60 تا 70 پرسنل پزشکی قادر به فعالیت در این تاسیسات موقت هستند.

مقامات شهر نیویورک دستور داده اند که تمامی فعالیت های تجاری غیرضروری تعطیل شده و هرگونه تجمع مردم در هر اندازه ای را ممنوع اعلام نموده و به تمامی ساکنین دستور داده تا دست کم دو متر از یکدیگر فاصله داشته باشند. کسانی که قوانین فاصله اجتماعی در این شهر را رعایت نکنند ممکن است تا 500 دلار جریمه شوند.

بر اساس آخرین آمار، تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا به 164 هزار و 435 نفر رسیده و قربانیان این ویروس نیز به 3 هزار 175 نفر رسیده اند.

بیشترین آمار مبتلایان و قربانیان کرونا متعلق به ایالت نیویورک هستند. تا کنون 67 هزار و 325 نفر در این ایالت به ویروس کرونا مبتلا شده و دست کم 1342 نفر نیز جان خود را از دست داده اند.

سازمان جهانی چند روز پیش هشدار داد که به علت شیوع سریع ویروس کرونا در آمریکا، این کشور می تواند به مرکز سرایت جهانی ویروس کرونا تبدیل گردد. (جزئیات بیشتر)

.

منبع: خبرگزاری فارس

به "بیمارستان صحرایی نیویورک در پارک مرکزی این شهر شروع به کار کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیمارستان صحرایی نیویورک در پارک مرکزی این شهر شروع به کار کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید