افشای رقم قرارداد سیدجلال حسینی با پرسپولیس

به گزارش وبلاگ درگهان، در هفته های اخیر علکرد خیره کننده سیدجلال حسینی در ترکیب تیم فوتبال پرسپولیس باعث تحسین همگان شده است. کاپیتان پرسپولیس که در 39 سالگی به سر می برد، در چهار بازی تیمش توانسته تک گل سه امتیازی به ثمر برساند تا تیمش عملا با گل های او 12 امتیاز به دست بیاورد. از طرف دیگر او به عنوان یک مدافع هم نقش کلیدی در دفاع از دروازه تیمش داشته تا پرسپولیس با اطمینان خاطر از خط دفاع، کار کند. در این میان، اما حسینی عملا دستمزد کمتری نسبت به سایرین در پرسپولیس می گیرد.

افشای رقم قرارداد سیدجلال حسینی با پرسپولیس

بر اساس اطلاعاتی که منابع مطلع در باشگاه پرسپولیس در اختیار ایسنا قرار دادند، سید جلال حسینی برای فصل 97 - 98، دستمزد یک میلیارد و 300 میلیون تومانی به عنوان پایه در قراردادش نوشته شده بود و در ادامه هم برای فصل 98 -99، رقم پایه قرارداد او به یک میلیارد و 560 میلیون تومان رسید و حالا برای فصل 99 - 1400، پایه قرارداد سید جلال حسینی به یک میلیارد و 872 میلیون تومان رسیده است. این درحالی است که عملا قرارداد بازیکنان جدید این تیم و برخی دیگر بسیار بیشتر از مبلغ قرارداد سید جلال حسینی است.

نکته مهم ماجرا هم اینجاست که حسینی به همراه برخی دیگر از بازیکنان، پیش از آغاز فصل جدید، حدود 40 درصد از طلب های خود را به باشگاه بخشیدند تا در شرایط سخت مالی، به پرسپولیس کمک کرده باشند.

باشگاه پرسپولیس تا به امروز، 35 درصد از پایه قرارداد بازیکنان و اعضای کادر فنی در فصل جدید را به حسابشان واریز کرده است.

منبع: فرارو

به "افشای رقم قرارداد سیدجلال حسینی با پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشای رقم قرارداد سیدجلال حسینی با پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید