اعمال مدرک تحصیلی دوم برای معلمان شاغل در مدارس

به گزارش وبلاگ درگهان، معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع طی یک بخشنامه اعمال مدرک تحصیلی دوم را برای معلمان شاغل در مدارس اعمال می نماید.

اعمال مدرک تحصیلی دوم برای معلمان شاغل در مدارس

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ درگهان، معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع، در اجرای قانون تنظیم بعضی مقررات اقتصادی، اداری و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش، مصوب مجلس شورای اسلامی و بر اساس بخشنامه سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، به استان ها اظهار داشت: آثار استخدامی مدارک تحصیلی ماخوذه نسبت به مدارک تحصیلی ارائه شده در بدو استخدام کارمندان رسمی و پیمانی تنها برای یک مقطع تحصیلی بالاتر با رعایت شرایط اعلام شده قابل احتساب خواهد بود.

بر این اساس؛ مدرک تحصیلی دوم افرادی که در مدارس فعالیت دارند از اول بهمن ماه 99 اعمال می گردد.

لازم به ذکر است؛ در اجرای تبصره مذکور، آثار استخدامی مدارک تحصیلی ماخوذه نسبت به مدارک تحصیلی ارائه شده در بدو استخدام کارمندان رسمی و پیمانی تنها برای دو مقطع تحصیلی بالاتر؛ دیپلم به فوق دیپلم و لیسانس، لیسانس به فوق لیسانس و دکتری و همچنین کارشناسی ارشد به دکتری با رعایت شرایط احراز طرح طبقه بندی مشاغل معلمان و پیش بینی مدرک تحصیلی در شرایط احراز پست مورد تصدی قابل احتساب است.

همچنین؛ اعمال مدرک تحصیلی دوم افراد ذینفع در سنوات بعد منوط به پیش بینی اعتبار در بودجه های سنواتی است و مسئولیت حسن اجرای این دستورالعمل با مدیرکل آموزش و پرورش استان هاست.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "اعمال مدرک تحصیلی دوم برای معلمان شاغل در مدارس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعمال مدرک تحصیلی دوم برای معلمان شاغل در مدارس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید