استقلال روزهای سختی در پیش دارد، قابل مقایسه با حریفان نیستیم

به گزارش وبلاگ درگهان، رسول غنی زاده در گفت و گو با خبرنگاران در مورد حضور آبی پوشان در لیگ قهرمانان و اولین ملاقات آنها مقابل الاهلی عربستان گفت: لیگ قهرمانان با لیگ برتر تفاوت های بسیاری دارد. تیم های حاضر در لیگ قهرمانان بازیکنان عظیم و شاخصی را جذب کردند و بدون تعارف باید بگویم امکانات آنها چه از لحاظ سخت افزار و چه نرم افزار ده ها برابر پیشرفته تر از ماست.

استقلال روزهای سختی در پیش دارد، قابل مقایسه با حریفان نیستیم

این پیشکسوت ادامه داد: آنها شرایط بسیار خوبی دارند. دغدغه و مسائل اقتصادی ندارند، چندین زمین آماده در اختیار دارند و همه جوره شرایط حرفه ای را تجربه می نمایند اما متاسفانه تیم های ایرانی بارها رخ داده که در طول یک ماه دو یا سه بار مجبور شده اند زمین عوض نموده و به قول قدیمی ها همواره خانه به دوش هستند.

وی تاکید نمود: همین جابجایی بارها باعث شده تا بازیکنان دچار مصدومیت و آسیب دیدگی شوند اما امیدوار هستیم با تمام این اتفاقات استقلال و دیگر تیم های حاضر در لیگ قهرمانان عملکرد قابل قبولی داشته باشند.

وی در خصوص نقاط قوت و نقاط ضعف استقلال گفت: آبی پوشان از ابتدای فصل بیستم یک اشکال عظیم داشتند و آن هم عدم هماهنگی خط دفاعی این تیم بود. به دلیل جابجایی های زیاد مدافعان استقلال هماهنگ نبودند و این تا حدودی به استقلال ضربه زد. ضمن اینکه در خط هافبک هم با رفتن علی کریمی استقلال نتوانست یک هافبک خلاق و بازی ساز خوب را جانشین کریمی کند. مهدی پور که جانشین کریمی شده بود نتوانست به خوبی انتظارات را بر آورده کند و سعید مهری هم که به جمع آبی پوشان پیوسته هنوز برای این تیم بازی ننموده است. بنابراین کار برای مجیدی سخت است و او باید بهترین ها را به مصاف الاهلی عربستان بفرستد.

هافبک سابق استقلال در خصوص خط حمله آبی پوشان هم گفت: چند هفته ای است که دیاباته، قائدی و مطهری از آن آمادگی گذشته به دور هستند و هنوز نتوانسته اند انتظارات را برآورده نمایند. امیدوارم این سه مهاجم تا آغاز لیگ قهرمانان به آمادگی کامل رسیده تا شاهد گلزنی آنها برابر حریفان باشیم.

وی در انتها و در پاسخ به این پرسش که آیا استقلال می تواند در لیگ قهرمانان پیروز باشد، گفت: باید بپذیریم کار سختی در پیش است نه تنها استقلال بلکه چهار تیم ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا هم روزهای سختی خواهند داشت اما به عنوان یک ایرانی آرزو می کنم تیم های کشورمان بتوانند نتایج خوبی کسب نموده، به مراحل بالاتر صعود نموده و از اعتبار فوتبال ایران دفاع نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "استقلال روزهای سختی در پیش دارد، قابل مقایسه با حریفان نیستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال روزهای سختی در پیش دارد، قابل مقایسه با حریفان نیستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید