آمار سه رقمی ابتلای خاندان سلطنتی آل سعود به کرونا ، پادشاه و ولیعهد در قرنطینه

به گزارش وبلاگ درگهان، منابع خبری از ابتلای ده ها نفر از اعضای خاندان سلطنتی آل سعود به ویروس کرونا و انتقال پادشاه این کشور از کاخ اصلی خود به یک کاخ دورافتاده در شهر جده خبر دادند.

آمار سه رقمی ابتلای خاندان سلطنتی آل سعود به کرونا ، پادشاه و ولیعهد در قرنطینه

به گزاش وبلاگ درگهان به نقل از فارس، بعضی رسانه ها بامداد پنجشنبه به وقت تهران از ابتلای اعضای دربار آل سعود به ویروس کشنده کرونای جدید خبر دادند.

روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز در گزارشی به نقل از منابع مطلع نوشته نزدیک به 150 نفر از اعضای خاندان سلطنتی آل سعود به ویروس کرونای جدید مبتلا شده اند. بعضی از این نفرات جزو اعضای بلندپایه خانواده سلطنتی نیستند.

به ادعای این رسانه، شاهزاده فیصل بن بندر بن عبدالعزیز استاندار شهر ریاض نیز به دلیل ابتلا به کرونا در بخش مراقبتهای ویژه بستری است.

همچنین گفته می گردد که ملک سلمان پادشاه 84 ساله عربستان نیز از بیم ابتلا به کرونا خود با خارج شدن از کاخ اصلی خود، به یک کاخ دور افتاده نزدیک شهر جده کنار دریای سرخ قرنطینه رفته است.

این منبع خبری به نقل از نیویورک تایمز نوشت که سفارت عربستان در واشنگتن تا به امروز از ارائه هرگونه اظهار نظر در این زمینه خودداری نموده است.

این در حالی است که توفیق الربیعه وزیر بهداشت عربستان سعودی نیز چهارشنبه مدعی شد که ریاض با شفافیت کامل با بحران کرونا برخورد می نماید. وی گفت که بر اساس این پژوهش ها انتظار می رود شمار مبتلایان طی هفته های آینده حداقل به 10 هزار نفر و حداکثر به 200 هزار نفر برسد.

منبع: همشهری آنلاین

به "آمار سه رقمی ابتلای خاندان سلطنتی آل سعود به کرونا ، پادشاه و ولیعهد در قرنطینه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمار سه رقمی ابتلای خاندان سلطنتی آل سعود به کرونا ، پادشاه و ولیعهد در قرنطینه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید